Демоверсія
Office 365

Office 365 - онлайн версія знаменитого пакета Microsoft Office, що надає користувачеві ще більше можливостей. Office 365 включає пошту, календарі, онлайн комунікації, обмін миттєвими повідомленнями, веб-конференції і спільну роботу з документами. Це хмарний сервіс з можливостями автономної роботи, доступний в будь-якому місці і з будь-якого пристрою.

Office 365
Переваги Office 365
Безпека і конфіденційність

Безпека і конфіденційність

Безпека є пріоритетом на серверах Microsoft. З Office 365 ви отримуєте доступ до останніх системам захисту поштових повідомлень, документів і мереж. Ці системи сканують ваші повідомлення і документи на предмет спаму і вірусів 24 години на добу і 7 днів на тиждень. Доступ до додатків Office 365 захищений 128-bit SSL/TSL шифруванням, що позбавляє можливості прочитати дані під час перехоплення їх передачі. Для захисту повідомлень від вірусів, Exchange Online використовує Forefront Online Protection for Exchange (FOPE), а також фільтри проти спаму і антивіруси з множинними обробниками вірусів.

Доступність завжди і всюди

Доступність завжди і всюди

З Office 365 ви отримуєте онлайн-доступ до пошти, важливих документів, контактів та календаря з будь-якого мобільного пристрою - від смартфона до персонального комп'ютера. Ви отримуєте свободу працювати де і коли вам завгодно, миттєво відповідати на важливі запити в будь-якій точці світу. Маючи доступ до пошти і документів з вашого мобільного пристрою, вам більше не обов'язково мчати в офіс або шукати точку доступу WiFi. А в разі відсутності пакету Microsoft Office на вашому ПК або Mac, Office 365 допоможе вам переглядати і вносити правки в документи з будь-якого популярного браузера. Вирішуйте самі коли і де працювати з Office 365!

Безперебійність в роботі

Безперебійність в роботі

Надійності - одна з головних характеристик при виборі хмарного сервісу. Простій в роботі означає втрату робочої ефективності та ресурсів компанії. Тому, щоб робота не припинялася ні на мить, Microsoft розмістив множинні сервера по всьому світу, створивши масштабну резервну мережу. При відмові одного з серверів відразу ж включається запасний, куди в мінімальні терміни переноситься вся активність вашої компанії.

Завжди актуальна версія

Завжди актуальна версія

Використовуючи Office 365, компанії і їх користувачі завжди працюють в самої останньої і актуальної версії продуктів Microsoft. Це стосується як додатків, представлених безпосередньо в Office 365, так і таких важливих для безпеки моментів як новітня версія антивіруса.

Звичний інтерфейс

Звичний інтерфейс

Office 365 абсолютно ідентичний програмами, з якими ви вже давно працюєте, включаючи Microsoft Word, Excel, OneNote, PowerPoint і багато інших. Той же самий добре вам знайомий інтерфейс традиційних додатків Office доступний тепер Online і доповнений безліччю нових корисних інструментів. За допомогою множинних рівнів підписки можливо побачити редагує чи хтось зараз документ, з яким ви працюєте, синхронізувати документи з вашим робочим столом, поширювати презентації PowerPoint, додавати і прибирати файли з вашої бібліотеки документів.

Легкість налаштування

Легкість налаштування

Управління Office 365 спеціально розроблено для організацій, в яких відсутні IT фахівці, а значить ви можете з легкістю розгорнути і почати використовувати корисний інструментарій програми. Зосередьтеся на своєму бізнесі, а не на вивчення інтерфейсу і технічних нюансів. Додаток простий для вивчення і нехитрий в користуванні. Вам не доведеться освоювати нове програмне забезпечення, встановлювати складні системи або вивчати новий жаргон. Всього кілька хвилин і ви зможете створити пробний аккаунт і на власні очі переконатися в тому, наскільки легко перенести свій бізнес "в хмару".