Демоверсія
Обслуговування вхідних дзвінків

Обслуговування вхідних дзвінків з XRM Contact Center - це не просто вхідна телефонія з можливістю маршрутизації. Ваші співробітники зможуть отримати повну інформацію про клієнта з перших секунд спілкування - його цінність для компанії, історію взаємин, придбані товари і послуги, історію звернень, претензій, статус їх задоволення і зможе відповісти на будь-яке питання.

Обслуговування вхідних дзвінків
Можливості:
Спливаюча Картка клієнта

Спливаюча Картка клієнта

Крім ідентифікації абонента і доступу до необхідної інформації про нього спливає картка дзвінка містить додаткову інформацію, яка допоможе оператора обслужити звернення ефективніше, а також надалі супервізору (керівнику) проаналізувати акумульовані дані про дзвінки. Такими є:

 

Детальна інформація про дзвінок. Поля інформації про дзвінок містять статус (прийнятий, не дочекався в черзі, оброблений IVR, вимагає передзвону), тривалість очікування абонентом в черзі, час вітання, хто додзвонився до з'єднання з оператором і тривалість самого розмови зі співробітником контакт-центру.

 

Історія прослуханих гілок голосового меню. Картка Клієнта в Microsoft Dynamics 365 дозволяє бачити перелік прослуханих абонентом гілок голосового меню і їх тривалість. Тобто, оператор зможе проаналізувати цікавлять клієнта повідомлення і зрозуміти предметну область звернення або питання по журналу обраних пунктів IVR.

 

Додаткові можливості:

Додаткові можливості:

Аудіозапис розмови:

Система дозволяє не тільки ввести дані про результат розмови в систему, але і зберегти саму розмову для подальшої перевірки. Після збереження розмови в Картці активується зона з параметрами сесії, в якій до кожного сеансу зв'язку прикріплена аудіозапис розмови. Прослухати медіа файл зможуть тільки співробітники зі спеціальним рівнем доступу - супервізори, старші менеджери.

 

Конструктор діалогових вікон:

Залежно від типу, теми розмови або обраних абонентом пунктів голосового меню можна налаштувати спливаючі вікна діалогу зі сценарієм можливих варіантів ведення бесіди і підказками. Всі вибрані пункти і коментарі зберігаються в спеціальному довіднику отриманих відповідей і формують діаграму колаборації як по окремим, так і по всьому дзвінків і анкетами системи.